H8562KDZA
MFR.Part #
H8562KDZA
JLCPCB Part #
C1429520
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS