RN732BTTD5362D100
MFR.Part #
RN732BTTD5362D100
JLCPCB Part #
C4352106
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS