RQ73C2B232KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B232KBTD
JLCPCB Part #
C2084306
Description
-55℃~+155℃ 200V 232kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS