RQ73C2B237KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B237KBTD
JLCPCB Part #
C3951120
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS