CRGH2512J27K
MFR.Part #
CRGH2512J27K
JLCPCB Part #
C2092925
Description
-55℃~+155℃ 250V 27kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS