CRCW12062R70JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12062R70JNEAHP
JLCPCB Part #
C6888113
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS