SQZW1015RJ
MFR.Part #
SQZW1015RJ
JLCPCB Part #
C1365937
Description
-55℃~+250℃ 10W 15Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS