H847R5BZA
MFR.Part #
H847R5BZA
JLCPCB Part #
C1406481
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS