RQ73C2B13RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B13RBTD
JLCPCB Part #
C4129104
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS