RN73C1E698RBTG
MFR.Part #
RN73C1E698RBTG
JLCPCB Part #
C4191106
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS