RQ73C2B130RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B130RBTD
JLCPCB Part #
C2084376
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS