RQ73C2B10RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B10RBTD
JLCPCB Part #
C4004339
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS