RQ73C2B10R5BTD
MFR.Part #
RQ73C2B10R5BTD
JLCPCB Part #
C2084294
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS