CR086343F
MFR.Part #
CR086343F
JLCPCB Part #
C4238589
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS