SQMR715KJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMR715KJ
JLCPCB Part #
C1365370
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 15kΩ 7W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS