CRGV2010F124K
MFR.Part #
CRGV2010F124K
JLCPCB Part #
C4330599
Description
-55℃~+125℃ 124kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS