RN73C2A93R1BTD
MFR.Part #
RN73C2A93R1BTD
JLCPCB Part #
C1716255
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS