RQ73C2A88R7BTD
MFR.Part #
RQ73C2A88R7BTD
JLCPCB Part #
C4092351
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS