H439K2BCA
MFR.Part #
H439K2BCA
JLCPCB Part #
C1410114
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS