CPF0805B3K24E
MFR.Part #
CPF0805B3K24E
JLCPCB Part #
C4552512
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS