RQ73C2A84R5BTD
MFR.Part #
RQ73C2A84R5BTD
JLCPCB Part #
C2083894
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS