3521270RFT
MFR.Part #
3521270RFT
JLCPCB Part #
C2073544
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 270Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS