SMF56K2JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF56K2JT
JLCPCB Part #
C2089795
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 500V 5W 6.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS