H428KBZA
MFR.Part #
H428KBZA
JLCPCB Part #
C1408967
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS