RQ73C2A825RBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2A825RBTD
JLCPCB Part #
C4126590
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 0.2W 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS