RQ73C2A82R5BTD
MFR.Part #
RQ73C2A82R5BTD
JLCPCB Part #
C4261786
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS