3504G3A154RFTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3504G3A154RFTE
JLCPCB Part #
C6412408
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS