RQ73C2A69R8BTD
MFR.Part #
RQ73C2A69R8BTD
JLCPCB Part #
C4188503
Description
-55℃~+155℃ 200mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS