RQ73C2A69K8BTD
MFR.Part #
RQ73C2A69K8BTD
JLCPCB Part #
C4335808
Description
-55℃~+155℃ 200mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS