RQ73C2A698RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A698RBTD
JLCPCB Part #
C2084145
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS