RN73C2A69R8BTD
MFR.Part #
RN73C2A69R8BTD
JLCPCB Part #
C4342375
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS