RQ73C2A38R3BTD
MFR.Part #
RQ73C2A38R3BTD
JLCPCB Part #
C2083846
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS