H4P75RDCA
MFR.Part #
H4P75RDCA
JLCPCB Part #
C1408732
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS