AT0805DRE07127RL
MFR.Part #
AT0805DRE07127RL
JLCPCB Part #
C2106030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS