RQ73C2A34KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A34KBTD
JLCPCB Part #
C2083318
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS