CRGV2010F8M45
MFR.Part #
CRGV2010F8M45
JLCPCB Part #
C4100974
Description
-55℃~+125℃ 500mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS