RQ73C2A3K16BTD
MFR.Part #
RQ73C2A3K16BTD
JLCPCB Part #
C2083498
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS