RQ73C2A31R6BTD
MFR.Part #
RQ73C2A31R6BTD
JLCPCB Part #
C2083471
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS