RN73C1J56R2BTG
MFR.Part #
RN73C1J56R2BTG
JLCPCB Part #
C1356628
Description
-55℃~+155℃ 50V 56.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS