CPF0805B9K76E1
MFR.Part #
CPF0805B9K76E1
JLCPCB Part #
C1695556
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS