RQ73C2A2K05BTD
MFR.Part #
RQ73C2A2K05BTD
JLCPCB Part #
C3969265
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS