RQ73C2A267RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A267RBTD
JLCPCB Part #
C2083724
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS