3430H2F27KTDF
MFR.Part #
3430H2F27KTDF
JLCPCB Part #
C5892409
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS