3430A2F13RTDF
MFR.Part #
3430A2F13RTDF
JLCPCB Part #
C6385079
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS