3430H2F22KTE
MFR.Part #
3430H2F22KTE
JLCPCB Part #
C6676322
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS