RQ73C2A22R6BTD
MFR.Part #
RQ73C2A22R6BTD
JLCPCB Part #
C4007957
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS