Y16242K14000B24W
MFR.Part #
Y16242K14000B24W
JLCPCB Part #
C4278799
Description
-55℃~+150℃ 2.14kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount