RQ73C2A22R1BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2A22R1BTD
JLCPCB Part #
C2083814
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 22.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS