3520470KJT
MFR.Part #
3520470KJT
JLCPCB Part #
C2078644
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS