AT0805DRE076K65L
MFR.Part #
AT0805DRE076K65L
JLCPCB Part #
C3988413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS